Profesjonalne opryskiwacze ogrodowe Orion Super

Opryskiwacz stworzony do najbardziej wymagających prac – aplikacji nawozów dolistnych oraz środków zapewniających ochronę przed chorobami, chwastami lub szkodnikami. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na działce, w sadach, na uprawach warzywnych i pod osłonami, w szkółkach roślin ozdobnych i leśnych.

Opryskiwacz Orion Super zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w taki sposób, żeby urządzenie jak najlepiej odpowiadało na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. W tym celu w konstrukcji opryskiwacza wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały, które gwarantują odporność na środki chemiczne, przy jednoczesnej podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. To wszystko sprawia, że urządzenie odznacza się doskonałymi parametrami użytkowymi, jakich oczekujemy od profesjonalnego osprzętu i akcesoriów ogrodowych.

Opryskiwacz Kwazar – specyfikacja produktu 

Opryskiwacz Kwazar Orion Super posiada liczne cechy podnoszące jego funkcjonalność i przekładające się na jeszcze bardziej wygodną pracę z urządzeniem. Na dole zbiornika znajduje się specjalny pierścień stabilizujący, który chroni zbiornik przed uszkodzeniem, jednocześnie zapewniając stabilność na różnych powierzchniach. Nieużywany opryskiwacz możemy bez obaw postawić na nierównym podłożu, nie przewróci się. Dodatkowo zbiornik opryskiwacza Kwazar Orion Super został wyposażony w wygodny lejek, który znacząco ułatwia wlewanie preparatu do opryskiwacza, jak również jego późniejsze czyszczenie. Sam zbiornik posiada również  przezroczysty pasek poziomu cieczy, dzięki któremu możemy sprawdzić, ile cieczy pozostało w zbiorniku bez konieczności jego odkręcania. Opryskiwacz Orion Super dostępny jest w pojemnościach 3l,  6l, 9l i 12l.
Opryskiwacz Kwazar Orion Super ma  także wygodny pas nośny, który zapewnia komfort pracy. Dzięki temu opryskiwacz jeszcze lepiej sprawdza się w przypadku oprysków większych powierzchni, a także w sytuacjach, kiedy poddawane opryskom nasadzenia znajdują się w znacznych odległościach od siebie. 
 

 • alt
  do pielęgnacji roślin ogrodowych
 • alt
  do pielęgnacji upraw warzywnych
 • alt
  do pielęgnacji drzew i krzewów owocowych
 • alt
  do pielęgnacji drzew
 • alt
  do stosowania środków na szkodniki
 • alt
  do rozpylania wszelkiego rodzaju cieczy

Specyfikacja

pojemność (l):
3
6
9
12
numer katalogowy:
WOO.0320
WOO.0348
WOO.0374
WOO.0397
ciśnienie (bar):
3,5
3,5
3,5
3,5
waga (kg):
1,7
2,7
3,2
3,9
opakowanie jednostkowe:
pudełko
pudełko
pudełko
pudełko
uszczelnienia:
NBR
NBR
NBR
NBR
EAN:
5904447001376
5904447001383
5904447001390
5904447001505

Galeria