Click to unlock the map

Kontakt

Kwazar Corporation Sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 144
96-313 Budy Grzybek
Polska
NIP: 529-164-57-08
REGON: 017426562
KRS 0000088355
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy Kapitał zakładowy: 4.100.000 zł

Przedstawiciele handlowi

Opryskiwacze ogrodowe (Garden Pro/Garden Hobby)
Agnieszka Nowicka
+48 601 761 112
a.nowicka@kwazar.com.pl
Region:
woj. warmińsko-mazurskie, woj. mazowieckie (część zachodnia), woj. podlaskie (część północna)
Adriana Sadecka
+48 607 464 244
a.sadecka@kwazar.com.pl
Region:
woj. śląskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie
Michał Mutrynowski
+48 691 545 912
m.mutrynowski@kwazar.com.pl
Region:
woj. świętokrzyskie, woj. małopolskie , woj. podkarpackie
Jakub Tiedtke
+48 669 122 344
j.tiedtke@kwazar.com.pl
Region:
woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie
Kinga Pyszniak
+48 667 208 658
k.pyszniak@kwazar.com.pl
Region:
woj. łódzkie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie
Agata Twarowska
+48 605 244 655
a.twarowska@kwazar.com.pl
Region:
woj. lubelskie, woj. mazowieckie (część wschodnia), woj. podlaskie (część południowa)
Opryskiwacze techniczne (Cleaning Pro+)
Krzysztof Popek
+48 887 277 388
k.popek@kwazar.com.pl
Region:
woj. łódzkie, woj. mazowieckie, woj. lubuskie, woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. podlaskie
Rafał Kubasik
+48 663 008 508
r.kubasik@kwazar.com.pl
Region:
woj. śląskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie, woj. lubelskie
Produkty drogowe (Road Pro)
Krzysztof Komoszka
+48 661 428 152
k.komoszka@kwazar.com.pl
Region:
woj. mazowieckie, woj. lubelskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. świętokrzyskie, woj. śląskie, woj. podlaskie, woj. podkarpackie, woj.małopolskie
Zygmunt Kowalski
+48 601 275 045
z.kowalski@kwazar.com.pl
Region:
woj. zachodniopomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubuskie, woj. wielkopolskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie, woj. łódzkie, woj. pomorskie
Ta strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych, analizy funkcjonalności naszego serwisu oraz dostosowania treści serwisu do preferencji Użytkownika. Klikając "Akceptuję" zgadzasz się na ich użycie. Wyłączenie plików cookies może spowodować trudności w korzystaniu ze strony. Kliknij "?", aby poznać naszą Politykę cookies.