Click to unlock the map

Kontakt

Kwazar Corporation Sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 144
96-313 Budy Grzybek
Polska
NIP: 529-164-57-08
REGON: 017426562
KRS 0000088355
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy Kapitał zakładowy: 4.100.000 zł

Przedstawiciele handlowi

Opryskiwacze ogrodnicze, Opryskiwacze techniczne
Agnieszka Nowicka
+48 601 761 112
a.nowicka@kwazar.com.pl
Region:
woj. mazowieckie, woj. lubelskie, woj. podlaskie
Adriana Sadecka
+48 607 464 244
a.sadecka@kwazar.com.pl
Region:
woj. śląskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie
Michał Mutrynowski
+48 691 545 912
m.mutrynowski@kwazar.com.pl
Region:
woj. świętokrzyskie, woj. małopolskie , woj. podkarpackie
Jakub Chart
+48 601 187 284
j.chart@kwazar.com.pl
Region:
woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubuskie
Jakub Tiedtke
+48 669 122 344
j.tiedtke@kwazar.com.pl
Region:
woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie
Krzysztof Popek
+48 887 277 388
k.popek@kwazar.com.pl
Region:
woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. warmińsko-mazurskie
Produkty drogowe
Krzysztof Komoszka
+48 661 428 152
k.komoszka@kwazar.com.pl
Region:
woj. mazowieckie, woj. lubelskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. świętokrzyskie, woj. śląskie, woj. podlaskie, woj. podkarpackie, woj.małopolskie
Zygmunt Kowalski
+48 601 275 045
z.kowalski@kwazar.com.pl
Region:
woj. zachodniopomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubuskie, woj. wielkopolskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie, woj. łódzkie, woj. pomorskie